top of page

Mūsų kursų filosofija

Rengiame edukacinius vyno pažinimo kursus. Vieninteliai Lietuvoje dirbame su visais vyno tiekėjais, nes mūsų prioritetas - kokybiškas ir įdomus vynas.

Mums įdomu kalbėti, ragauti, vertinti ir Jus supažinti su vynu, kuris turi istoriją, kurį nuo vynuogyno iki butelio prižiūri atsakingas vyndarys. Kursuose visada ragaujame ekologiško, biodinaminio vyno, bet neišskiriame geriausio. Tai - Jūsų teisė. Mes tik stengiamės supažindinti su instrumentais, kurie padeda atsirinkti, kas kiekvienam yra geriausia ir mieliausia. 

Pažinimas yra didelė jėga! 

NSpilnas.jpg

Mūsų kursai

Šampano akademija (populiariausias). Šešių paskaitų ciklas.

Įvadas į vyno pasaulį. Keturių paskaitų ciklas

Namų someljė. Aštuonių paskaitų ciklas pažengusiems.

Prancūzijos vyno akademija. Šešių paskaitų pažintis su prancūzišku vynu. 

Italijos vyno akademija. Šešių paskaitų ciklas, skirtas Italijos vyndarystei. 

IMG_9102.jpg

​Esu Jūratė Sprindžiūnaitė, įmonės "Vynas ir draugai" įkūrėja, gastronomijos žurnalistė. Vilniaus universitete esu baigusi Žurnalistikos institutą. Taip pat Someljė mokyklą, “Champagne Master Level” (FWS) studijas. 

 

Nuo 1998 metų vyno pasaulis buvo mano hobis. Rašiau rašinius šalies spaudai iš kelionių po vynines, vyno parodas, kalbinau vyndarius ir savo įspūdžiais dalinausi "Lietuvos ryte", "Žmonėse", "Verslo žiniose", "Gerame skonyje". 2012 metais mano hobis virto darbu, tačiau iki šiol rašau rašinius jei tik randu įdomių temų ir skaitytojų dėmesio vertų pašnekovų. 

Nuo 2015 metų rengiu Šampano dieną "49 mln...", kuri vyksta spalio mėnesį. Apie kiekvienų metų parodą informacijos galite rasti http://www.sampanodiena.lt

bottom of page