Šiuo metu rengiame virtualias degustacijas

Rašykite pageidavimus el. paštu

j.sprindziunaite@gmail.com

Jūsų laisvalaikiui ar ypatingai progai siūlome temines  degustacijas
 
Našlės Šampanėje: išimtos mielės, sumažintas cukrus, sukomercintas "Cristal" 
 
Degustacijos metu ragaujame 5-6 rūšių šampaną, kalbame apie Šampanės istoriją, kokią vietą joje užimta našlės. Analizuojame ragaujamą šampaną, kalbame apie šio gėrimo stilistiką. Raugaujame 4-5 rūšių šampaną, užtrunkame apie 1,2-2 valandas.  
 
Putojantis vynas nuo alfa iki omega 
 
Kaip vyne atsiranda burbuliukai? Kodėl prosecco gerokai pigesnis už šampaną? Ar verta už butelį šampano mokėti 100 ir daugiau eurų? Apie tai kalbame šioje degustacijoje, gretiname skirtingo stiliaus putojantį vyną, susipažįstame su įvairiais gamybos būdais bei putojančio vyno istorija. Ragaujame 4-5 putojančio vyno rūšis. Užtruksime - 1,5-2 valandos.
Baltosios vynuogės Senajame ir Naujajame pasaulyje
 
Ragaujame Chardonnay, Sauvignon Blanc ir Riesling vyną pagamintą viename iš Europos regionų ir tų pačių vynuogių vyną pagamintą Šiaurės Amerikoje, Australijoje arba Lotynų Amerikoje. Kalbame apie vyndarystės istoriją, analizuojame vyno stilių. Ragaujame 6 rūšių vyną. Degustacijos trukmė - 1,5-2 val. 
Raudonosios vynuogės Senajame ir Naujajame pasaulyje
 
Degustacijai parenkamas vynas iš populiariausių raudonųjų vynuogių veislių Cabernet Sauvignon, Syrah ir Pinot Noir iš Senojo pasaulio, tai yra Europos vertingiausių vynuogynų. Nepamiršime vyno ir iš JAV, Australijos bei Naujosios Zelandijos. Išsiaiškinsime kuo skiriasi iš skirtingų kraštų vynuogių sukurtas vynas, kodėl Europos vyndariai dažnai etiketėje nerašo vynuogių veislių. Ragaujame 6 rūšių vyną. Degustacija dažniausiai užtrunka apie 1,5-2 val. 

Primitivo: italų kunigo perkrikštyta vynuogė 

 

Tai intriguojanti degustacija apie jau beveik dešimtmetį populiariausiu tarp lietuvių išliekantį vyną. Kodėl jis taip patinka ir tinka mūsų skoniui? Nemažiau įdomi yra šios vynuogių veislės istorija, kelionės po Europą ir JAV. Primitivo daugiausia auginama Italijoje, bet ir čia yra keletas skirtingų jo stilių. Būkite pasirengę ragauti ir įvertinti 4-5 vyno rūšis ir tam skirkite apie 1,5 valandos. 

 

Turite norą su bendraminčiais pažinti vyną, bet netinka mūsų pasiūlytos temos, parašykite savo norus, vizijas, sukursime dar vieną edukacinę degustaciją. Laiškus siųskite: jsprindziunaite@gmail.com